Veido ir kūno procedūros

Veidas – mūsų sielos atspindys ir kūno vieta, į kurią pirmiausia atkreipiamas dėmesys sutikus žmogų. Todėl taip svarbu rūpintis veido oda ir ją lepinti. „CHIC Beauty House“ atliekamos itin veiksmingos estetinės veido ir kūno priežiūros procedūros leidžia greitai ir efektyviai pagražinti, atjauninti veido ir kūno  odą, atstatyti jos stangrumą ir elastingumą, pašalinti problemas. Kosmetologai suteiks galimybę pasilepinti akimirkomis tik sau.

Specialistai atliekantys veido ir viso kūno procedūras

Pasirinkite specialistą, kad galetumėte pamatyti specialisto teikiamas paslaugas ir kainas.

Mūsų komandoje – grožio specialistai, turintys aukštąjį medicininį išsilavinimą, kurie dirba pagal pasaulinės mados ir grožio tendencijas, atsižvelgdami į kiekvieną klientą. Salone naudojamos tik efektyvūs kosmetologiniai aparatai ir prestižinė, prabangi kosmetika. Konsultacijų metu parenkamas individualus veido puoselėjimo procedūrų kursas, rekomenduojamos tinkamiausios kosmetikos priemonės bei sudaroma odos priežiūros programa, kurią naudosite namuose.

Aukštos kokybės aparatais atliekamos įvairiausios veido ir kūno odos priežiūros procedūros – nuo odos valymo, tonizavimo, drėkinimo ar maitinimo iki skirtų spręsti tokias problemas kaip raukšlės, veido ovalo suglebimas, odos tonuso praradimas, pigmentacija, netolygi veido odos spalva, suintensyvėjusi veido riebalinių liaukų veikla, odos išsausėjimas, drėgmės balanso sutrikimas, padidėjęs jautrumas, raudonis ir kt.

Būtinybė

Rūpintis veido oda privaloma. Veido valymas – tai odos higienos procedūra. Jos metu vyksta sveikatinimo procesas – atveriamos poros per kurias iš organizmo pašalinami nešvarumai, šlakai. Veido valymą reikėtų atlikti reguliariai, nepriklausomai nuo to, turite matomų odos problemų ar ne. Valymas būtinas bet kokio tipo odai. Rūpinkitės ir mylėkite savo veido odą ir ji atsidėkos jums ilgaamžiu spindesiu.

Jauninančios priemonės

Niekaip negalite susitaikyti su tuo, kaip greitai laikas nusineša grožį, o kiekvieną kartą pažiūrėjusios į veidrodį vis pagalvojate, kad kažką reikėtų daryti? Mes galime padėti pristabdyti laiko tėkmę! Pasiūlysime efektyvias ir pasitikėjimo vertas procedūras, kurios užkerta kelią ankstyvoms raukšlėms bei lygina jau atsiradusias, drėkina, stangrina bei skaistina odą, o rezultatas – greitas ir akivaizdžiai pastebimas.

Permanentinis makiažas

Tai grožio receptas moterims, siekiančioms pabrėžti savo veido bruožus. Ši procedūra gali pakoreguoti antakių formą bei optiškai padidinti akis, padarant jas išraiškingesnėmis, taip pat kiek padidinti lūpas, suteikiant joms sodrią spalvą.

Permanentinis makiažas, kitaip dar vadinamas kontūriniu makiažu, mikropigmentacija, tatuažu, dermopigmentacija arba mikroimplantavimu, yra kosmetinė procedūra, kurios esmė – lūpų ar antakių srityje įvesti į odą dažomąsias medžiagas ir sukurti palyginamai patvarius kontūrus bei norimą spalvą.

Depiliacija vašku

Depiliacija vašku – nepageidaujamų plaukelių šalinimas nuo odos paviršiaus. Kiekvienas pritars, jog glotni, švelni oda yra seksualinio potraukio, gero tono bei šiuolaikinio stiliaus ženklas.

Visos veido procedūros, pasikonsultavus su „CHIC Beauty House“ salono kosmetologais profesionalais, pritaikomos ir atliekamos įvairaus amžiaus žmonėms.