grozio salonas spa

Tatsiana 

Tel: +370 (605) 50 773

Email: tatsiana@chicbeautyhouse.lt

Išsilavinimas, kvalifikacijos kėlimo kursai:
2001 m. Vitebsko Valstybinis universitetas
2014 m. VšĮ „Sidabrinio Lotoso akademija“, masažuotojo garbės vardo sertifikatas 2014 m. IĮ „White Orchid“, kvalifikacijos kėlimo kursai, masažų sertifikatai
2016 m. VšĮ Mokykla „Art of Beauty“, masažuotojo kvalifikacija
2016 m. UAB „Darni medica“ Thalion seminaras, Thali (sens prancūziškas diplomas)

Kredo: Reikia kažką mylėti, kažko laukti ir kažką – daryti Mano veikla – niekada nesiliauti tobulėti

Masažai:

INTENSYVI LIEKNINANTI KOMPLEKSINĖ KŪNO PROCEDŪRA

Trukmė – 90 min.

Kaina – 40 €.

Procedūros programa: šveitimas, įvyniojimas, anticeliulitinis masažas, anticeliulitinis kūno modeliavimo kremas (naudojama GUAM, Thalion, BCL SPA kosmetika).

ATPALAIDUOJANTIS - ANTISTRESINIS VISO KŪNO MASAŽAS

Trukmė – 60/90 min.

Kaina – 27/35 €

KARŠTŲ VULKANINIŲ AKMENŲ MASAŽAS

Trukmė – 60 min.

Kaina – 40 €

Stimuliuoja, aktyvina organizmo gyvybines funkcijas, o suaktyvėjusi kraujo apytaka skatina nereikalingų medžiagų, toksinų iš organizmo šalinimą. Darnus įvairios masažo technikos ir šiltų akmenų naudojimas palengvina chroniškus nugaros ir kaklo skausmus, giliai atpalaiduoja visą kūną, suteikia harmonijos ir ramybės būseną.

ANTICELIULITINIS MASAŽAS

Trukmė – 60 min.

Kaina – 27 €

Naudojama Thalion, BABOR kosmetika. Masažo metu šildoma oda, skatinama medžiagų apykaita, kraujotaka, šalinamos toksinės medžiagos iš organizmo, oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama. Masažo dėka skaidomos riebalinės medžiagos, oda tampa sveikesnė ir elastingesnė. Masažo metu naudojamas specialus lieknijantis masažo aliejus „Slimming Massage Oil“ (Bali Indonezija). Šis lengvos struktūros masažo aliejus padeda išlyginti, sutvirtinti ir tonizuoti odą. Eterinių aliejų, saldžiųjų pankolių, kadagio uogų ir rozmarinų derinys detoksikuoja ir sumažina celiulito požymius.

NUGAROS MEDAUS MASAŽAS

Trukmė – 45 min.

Kaina – 20 €

Ši procedūra – nuostabus medaus, jo savybių ir masažuojančių veiksmų derinys, kuris skiriamas odai ir visam organizmui. Meduje daugybė sveikatai naudingų medžiagų, medus – slopina uždegimus ir užgydo žaizdas, medus -geras vaistas nuo reumato ir skausmų, medus gydo odą ir palaiko jos jaunystę.

AROMATERAPINIS VISO KŪNO MASAŽAS

Trukmė – 60/90 min.

Kaina – 27/35 €

Masažas su augaliniais bei kvapiaisiais eteriniais aliejais atpalaiduos įsitempusius raumenis, pagerins nuotaiką, sustiprins imuninę sistemą, sugrąžins pusiausvyrą bei surinks į visumą kasdienybės rutinoje išsibarsčiusius jutimus. Jau nuo seno yra žinoma, kad eterinių aliejų, išgautų iš augalų, panaudojimas aromaterapijoje sužadina pojūčius ir paveikia ne tik emocinę, bet ir fizinę kūno būseną. Masažas apjungia lytėjimo ir kvapo jutimus, eteriniams aliejams įsigeriant į kūną per odą, taip pat įkvepiant juos masažo metu.

ŠVEDIŠKAS VISO KŪNO MASAŽAS

Trukmė – 60/90 min.

Kaina – 27/35 €

Tai gilus (gerai išjudina visus raumenis) ir malonus klientui masažas, turi ir gydomąjį, ir atpalaiduojamąjį poveikį. Pagrindinis masažo tikslas – padidinti deguonies pritekėjimą į kraują ir išlaisvinti toksinus, esančius raumenyse. Masažas atliekamas visam kūnui, suteikia gilų atsipalaidavimo jausmą, skatina kraujotaką, gerina sąnarių lankstumą, šalina raumenų įtampą. Jo metu naudojami įvairūs aliejai bei kremai, kurie padeda puoselėti kūno odą, pasyvūs masažo judesiai tonizuoja raumenis, išlaisvina nuo įtampos.

KINIŠKAS RELAKSACINIS MASAŽAS

Trukmė – 60/90 min.

Kaina – 27/35 €

Šis masažas ypatingai efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį. Lėti, platūs bei švelnūs glostomieji masažo judesiai nukels Jus į ramybės ir palaimos oazę. Šis masažas ypatingai efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį. Lėti, platūs bei švelnūs glostomieji masažo judesiai nukels Jus į ramybės ir palaimos oazę.

KLASIKINIS SEGMENTINIS VISO KŪNO MASAŽAS

Trukmė – 60/90 min.

Kaina – 27/35 €

Masažas susideda iš dviejų skirtingų rūšių, klasikinio masažo metu masažuojami visi nugaros raumenys, o segmentinio masažo metu masažuojami tik stuburo segmentai nedideliame plote. Šis masažas taikomas žmonėms dirbantiems sėdimą ir sunkų fizinį darbą kai visa įtampa susikaupia įvairiose stuburo vietose, kaklo ir pečių srityje ir dėl to susiformuoja skausmingi raumenų mazgai. Masažo metu pasišalina negyvos odos ląstelės, pagerėja odos kvėpavimas, padidėja raumenų susitraukimo funkcija bei suaktyvėja medžiagų apykaita.

VEIDO MASAŽAS

Trukmė – 60 min.

Kaina – 20 €

Naudojama BABOR kosmetika.

NUGAROS, KAKLO, PEČIŲ, JUOSMENS SRITIES MASAŽAS

Trukmė – 45/60 min.

Kaina – 20/25 €

GILUMINIS VISO KŪNO MASAŽAS

Trukmė – 60/90 min.

Kaina – 27/35 €

SPORTINIS MASAŽAS

Trukmė – 60/90 min.

Kaina – 27/35 €

Šis masažas skirtas ne tik aktyviai sportuojantiems, tačiau ir dirbantiems intensyvų fizinį darbą bei jaučiantiems nuolatinę fizinę įtampą. Sportinis masažas- tai stiprus stimuliuojantis bei visas raumenų grupes veikiantis masažas. Sportuojantiems jis padeda pasiruošti treniruotėms bei greičiau atsigauti po didelio fizinio krūvio. Stiprinant ir tonizuojant raumenis šiuo masažu, greičiau pasiekiamos bei ilgiau išlaikomos norimos kūno formos. Ilgalaikis sportinio masažo poveikis: padidėjęs kūno lankstumas, raumenų elastingumas, nuovargio sumažėjimas bei energijos padidėjimas.