Rankų ir kojų priežiūra

Rankų bei kojų oda patiria beveik didžiausią aplinkos poveikį. Jų oda itin dažnai išsausėja, atsišerpetoja, pasidaro šiurkšti, o rimtesniais atvejais – dar ir skausminga. Ypač dažnai tokie negalavimai pasireiškia žiemos laikotarpiu, kuomet žvarbus oras itin smarkiai kenkia ir taip jautriai mūsų kūno odai. Tačiau tiek diskomfortui, tiek rimtoms dermatologinėms ligoms kelią užkirs tinkama rankų ir kojų priežiūra. Grožio ir estetikos salonas „CHIC Beauty House“ siūlo įvairiausias rankų ir kojų priežiūros paslaugas.

Rankų ir kojų priežiūros specialistė

Pasirinkite specialistą, kad galetumėte pamatyti specialisto teikiamas paslaugas ir kainas.

Mūsų komandoje – grožio specialistai dirba pagal pasaulinės mados ir grožio tendencijas, atsižvelgdami į kiekvieną klientą. Salone naudojamos tik efektyvios, prestižinės, prabangios rankų ir kojų priežiūrai skirtos priemonės.

 

Gražios rankos

Vistik nereikėtų manyti, jog prižiūrėtos rankos reiškia tiesiog švelnią odą. Daug apie žmogaus sveikatą pasako ir nagai, kurie reikalauja ypatingos priežiūros. Mūsų specialistai siūlo rankų SPA, parafino, šveitimo procedūras, skirtas tiek moterims, tiek vyrams, kurios atgaivins pavargusią rankų odą. Taip pat manikiūro paslaugas – su lakavimu, be lakavimo, ilgalaikį gelinį lakavimą, nagų dizainą, priauginimą.

Pasilepinus šiomis paslaugomis jūsų rankos bus gražios ir švelnios, o nagai – nepriekaištingi. Juk rankos yra viena iš kūno dalių, kurias pirmiausiai pastebime ir suformuojame įvaizdį. Šiurkšti rankų oda sukuria tikrai prastą įspūdį bei diskomfortą. Todėl svarbu kovoti su rankų odos problemomis, kol jos dar yra pagydomos.

Manikiūras buvo ir bus priežiūros bei tvarkingumo simboliu, kadangi sveiki, sutvarkyti nagai ir švelni rankų oda nepriklauso nuo mados.

Tvarkingos kojos

Kojos – viena didžiausią apkrovą kasdien gaunančių kūno dalių. Kasdien vaikštome ir aliname savo kojų odą, todėl itin dažnai skundžiamės išsausėjusia pėdų oda bei šiurkščiais kulnais. Visgi bandant šias problemas įveikti namuose, dažniausiai nepavyksta. Būtent todėl verta apsilankyti salone, kur jums įvairiapusišką ir kvalifikuotą pagabą suteiks puikiai savo sritį išmanantys specialistai. Įvairios paslaugos pas mus siūlomos ir kojų priežiūrai: galima pasimėgauti kojų SPA, masažais, šveitimais.

Savo kojų grožiu bei sveikata žmonės rūpinosi nuo senų senovės, tad negalvokime, kad pedikiūro subtilybes išmano tik mūsų kartos. Šiomis dienomis tiesiog yra kur kas daugiau priemonių kokybiškam pedikiūrui atlikti, tereikia trupučio laiko. Bene svarbiausias pedikiūro aspektas – estetiškai atrodančios pėdos, tačiau pedikiūras taip pat padeda apsaugoti kojas nuo įvairiausių problemų: įaugusių nagų, nuospaudų ar net nagų grybelio.

Viskas, ko reikia tobuloms jūsų rankoms ir kojoms – „CHIC Beauty House“ salone.