Plaukų priežiūra

Gražūs, išpuoselėti ir tvarkingai sušukuoti plaukai visuomet patraukia aplinkinių dėmesį, tačiau kaip juos apsaugoti? Ideali plaukų priežiūra – ne tik savalaikis ir taisyklingas plaukų plovimas, kaip pirmas priežiūros žingsnis, tam, kad jie būtų švarūs, gražūs, purūs ir blizgantys, tai ir priežiūros priemonių bei procedūrų pritaikymas pagal esamą plaukų bei galvos odos būklę, o šiai būklei pasikeitus ir tinkamas plaukų priežiūros produktų keitimas. Kas geriau už plaukų meistrus galėtų patarti, ko ir kada jums reikia?

Plaukų priežiūros specialistai

Pasirinkite specialistą, kad galetumėte pamatyti specialisto teikiamas paslaugas ir kainas.

Mūsų komandoje – grožio specialistai dirba pagal pasaulinės mados ir grožio tendencijas, atsižvelgdami į kiekvieną klientą. Salone naudojamos tik efektyvi, prestižinė, prabangi kosmetika. Konsultacijų metu parenkamas individualus plaukų puoselėjimo priežiūros kursas, rekomenduojamos tinkamiausios kosmetikos priemonės bei sudaroma plaukų priežiūros programa, kurią naudosite namuose.

 

Kiekvienam iš mūsų svarbu pasirinkti tinkamus plaukų priežiūros produktus, naudoti juos pagal paskirtį ir pasirūpinti plaukų apsauga vasarą, rudenį, žiemą ir pavasarį. Nepamirškite, kad norint išlaikyti sveikus plaukus, reikia nuolat rūpintis bendra organizmo būkle, pilnaverte mityba ir poilsiu. Juk iš nuolaužų ir silpnų plaukų stebuklo nepavyks sukurti net puikiausiam specialistui.

Galvos odos masažas

Kad plaukai augtų ir žydėtų, turime juos lepinti. Masažo efektas – neįtikėtinas. Jo metu suaktyvinama odos kraujotaka, į plaukų svogūnėlius patenka daugiau maisto medžiagų, ir plaukai ima augti greičiau – ypač tuomet, kai masažuojant specialistės naudoja vertingus, augimą skatinančius augalų aliejus, ekstraktus ar aromaterapines priemones.

Kirpimai ir šukuosenos

Kiekvienas patyręs plaukų specialistas pritartų, kad idealus šukuosenos formavimas yra tuomet, kai naudojama mažiau skirtingų priemonių. Plaukai, perkrauti nereikalingomis priemonėmis, praranda blizgesį, atrodo sulipę ir nešvarūs, todėl juos tenka plauti iš naujo. Esame tikri, kad mūsų klientams to neteko ir neteks daryti, nes šukuosenos grožį norėsis tik greičiau nešti į dienos šviesą.

„CHIC Beauty House“ kirpimo meistrai ne tik kasdien rūpinasi moterų ir vyrų šukuosenomis, formuoja plaukų stilių, bet ir dalyvauja konkursuose, kuria įvaizdį TV laidų vedėjams, nuolat prisijungia prie grožio pokyčių akcijų, rengia kursus kolegoms ir pradedantiesiems plaukų specialistams.

Salone dirba didelė, tačiau darni profesionalų komanda: patyrę meistrai ir jauni veržlūs specialistai. Kiekvienas tobulina žinias stažuotėse, seminaruose ir kursuose, domisi mados tendencijomis, tyrimais ir naujovėmis. Mūsų komandos tikslas – pasiūlyti jums ir jūsų plaukams, galvos odai palankiausią sprendimą.