Masažai

Kūno oda sudaro 90 % viso odos paviršiaus. Stresas, aplinkos užterštumas, vis dažniau propaguojamas nejudrus gyvenimo būdas, hormonų pusiausvyros sutrikimai, nuolatinis kūno svorio kitimas, pernelyg stiprūs higienos produktai, mitybos įpročiai ir daugelis kitų dirgiklių kenkia mūsų kūno odai ir formoms. Norint išsaugoti jauną kūną bei grakščias linijas, kūnui reikia skirti nemažiau dėmesio ir priežiūros nei veido odai. Kūno odai praradus gyvybines jėgas ir tonusą, atsiranda pirmieji senėjimo požymiai. „CHIC Beauty House“ specialistai pasiūlys optimalius sprendimus – procedūras, padėsiančias išsaugoti sveiką kūno odą ir nepriekaištingas formas.

Masažų specialistai

Pasirinkite specialistą, kad galetumėte pamatyti specialisto teikiamas paslaugas ir kainas.

Mūsų komandoje – grožio specialistai, turintys aukštąjį medicininį išsilavinimą, kurie dirba pagal pasaulinės mados ir grožio tendencijas, atsižvelgdami į kiekvieną klientą. Salone naudojamos tik efektyvūs kosmetologiniai aparatai ir prestižinė, prabangi kosmetika. Konsultacijų metu parenkamas individualus kūno puoselėjimo procedūrų kursas, rekomenduojamos tinkamiausios kosmetikos priemonės bei sudaroma odos priežiūros programa, kurią naudosite namuose.

Efektyviausia pagalba kūnui – masažai

Ar jie tikrai reikalingi tik po sunkių traumų, susirgimų? Ne! Ši natūrali kūno gydymo procedūra būtina norint palaikyti gerą savijautą. Masažai rekomenduojami žmonėms, kurie darbo metu daug sėdi arba stovi, aktyviai sportuoja, jaučia nuovargį. Intensyvūs viso kūno masažai atpalaiduoja raumenis, malšina skausmus, gerina kraujotaką, skatina audinių aprūpinimą deguonimi. Prisilietus profesionalo rankoms, jaučiama viso kūno harmonija, o praėjus šiek tiek laiko – padidėjęs energingumas. Patyrusios masažų terapeutės rankomis sugeba perduoti atsipalaidavimo pojūčius.

Kūno pokyčiai po kelių procedūrų

Masažai ne tik atpalaiduoja, skatina limfos cirkuliaciją, o limfinė sistema dalyvauja organizmo skysčių apykaitoje, palaiko skysčių pusiausvyrą tarp kraujo ir audinių. Reguliariai atliekamas masažas gerina atmintį, dėmesingumą, koncentraciją, stiprina nervų sistemą, palaiko gyvybiškumą ir skatina ilgaamžiškumą. Ne paslaptis, kad masažų pagalba galima patobulinti ir kūno formas, sustangrinti problemines zonas.

Poveikis odai

Odos paviršiuje yra daugybė receptorinių aparatų, kurie atlieka itin svarbią funkciją: per juos organizmas sąveikauja su aplinka. Oda dalyvauja medžiagų apykaitos ir imunobiologiniuose organizmo procesuose. Masažai – vienas efektyviausių būdų odos funkcijoms sustiprinti. Tiek gydomojų, tiek kosmetinių masažų metu nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės, pagerėja odos aprūpinimas deguonimi, normalizuojasi riebalinių ir prakaito liaukų veikla. Po masažo oda tampa švelni ir elastinga.

Kaip pasiruošti kūno procedūroms?

Nepaneigsime, kad kūno oda būna atsparesnė nei veido, be to, joje yra mažiau riebalų liaukų, todėl ji ne tokia riebi. Taigi, praustis prieš kūno procedūras galima įvairesnėmis priemonėmis.

Priemonių kūnui prausti pasirinkimas pakankamai didelis, tik nepamirškite, kad prieš kūno procedūras nereikia perdėtai drėkinti odos zonų, kurias lies, masažuos specialistai.

„CHIC Beauty House“ salone atliekamų kūno procedūrų sąrašas išties ilgas. Įvairių rūšių masažai leis kasdienę rutiną, sunkius darbus ar kamuojančias problemas pamiršti akimirksniu, o teikiamų paslaugų kokybė kvies pagalvoti apie sekantį apsilankymą.