Makiažas

Tikriausiai nedrįsite ginčytis, kad negražių moterų nėra. Yra tokių, kurios tiesiog nemoka naudotis dekoratyvinėmis kosmetikos priemonėmis arba pasirenka prastus makiažo meistrus. Galbūt nuvilsime, bet „CHIC Beauty House“ specialistų tarp tokių nerasite.

Specialistai atliekantys vizažą / makiažą

Pasirinkite specialistą, kad galetumėte pamatyti specialisto teikiamas paslaugas ir kainas.

Mūsų komandoje – grožio specialistai dirba pagal pasaulinės mados ir grožio tendencijas, atsižvelgdami į kiekvieną klientą. Salone naudojamos tik efektyvios kosmetologinės priemonės ir prestižinė, prabangi kosmetika.

Šiandien makiažas – privilegija, suteikta kiekvienai moteriai, kuri nori visur ir visada spinduliuoti grožiu bei savitu žavesiu. Truputis profesionalaus makiažo spalvų: spindintis veidas, gilesnis akių žvilgsnis, kerinčios lūpos – ir jūs dėmesio centre!

Patyrusios mūsų salono visažistės kuria dieninį, vakarinį, šventinį ir karnavalinį makiažus, vestuvinį makiažą ne tik nuotakoms, bet ir vyrams, siekiantiems šventės dieną atrodyti nepriekaištingai.

Atsakingi pasirinkimai

Gražus makiažas – tai kokybiška kosmetika, tinkanti individualiam odos tipui. Tinkamai parinkta spalvinė gama, patirties turinčių profesionalių visažisčių rankų dėka, net labai ryškiam makiažui padės atrodyti ne vulgariai, o įspūdingai, pabrėš visus privalumus bei paslėps trūkumus.

Makiažo procesas prasideda nuo jūsų odos tipui tinkamų toninių priemonių dengimo. Ši priemonė privalo harmoningai derėti prie jūsų veido odos spalvos. Jei rinkdamos spalvas visažo specialistės neprašaus pro šalį, atrodysite itin natūraliai.

Kursai

Lietuvoje kasdien daugėja visažisčių, bet ar visos gali būti profesionalios? Makiažas – tai menas, kurio mokytis reikia ne iš kompiuterių ekranų, o specialiuose kursuose, iš patyrusių meistrų, mokytojų. Žinoma, nereikia manyti, kad išmokti šio amato subtilybių gali tik tam pašaukimą turintys – dideliu ir nuoširdžiu darbu kiekvienas augame, tobulėjame.

„CHIC Beauty House“ salone nuolat organizuojami makiažo kursai būsimoms visažistėms, individualios makiažo pamokos, kursai skubančioms ir daug kitokių pamokų, kurios reikalingos, įdomios jums. Pagal asmeninius poreikius pritaikomos erdvės, sukuriama trokštama atmosfera.